سه شنبه, 09 تير 1394

   
جستجو :  
بیمه سامان ، سرپرستي و نمايندگي صالحی از ساعت 9 صبح الی 17 در دفتر نمایندگی و از ساعت 17 الی 22 به صورت تلفنی و اینترنتی آماده پاسخگویی به شما عزیزان مي باشد.      
 
خدمات بيمه سامان
بيمه زندگي و سرمايه گذاري سامان
بیمه بازنشستگی تکمیلی سامان
بيمه مسافرتي بین المللی سامان
بيمه خانه امن سامان
بيمه شخص ثالث اتومبیل سامان
بيمه بدنه اتومبيل سامان
بيمه مسئولیت پزشکان و پيراپزشکان سامان
بيمه مسئولیت کارفرمادر قبال کارکنان سامان
خدمات کمک رسان ایران
خدمات درمان تکمیلی خانوادگی و گروهی شرکت کمک رسان SOS
خدمات بیمه تامین اجتماعی اجباری
خدمات دندانپزشکی تکمیلی
تخفیف کارت ایرانیان
خدمات اینترنتی
پرداخت اينترنتي حق بيمه زندگی سامان
استعلام آنلاین بیمه شخص ثالث سامان
استعلام آنلاین بیمه بدنه سامان
مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی
فرم های کاربردی بیمه
 
 

ما تا آخر در کنارتان ، ایستاده ایم

شرکت بیـمه سامان با انطبـاق روش های بین المللی خدمـات بیمه ای با استـانداردهای بین المللی و با قبـول ادای دیـن مـالی به خادمـان صنعـت این مرز و بـوم افزایش اهـم مسئولیت های خود در مقایسه با شرکتهای بیمه دیگر در راستای توسعه کیفیت خدمات با شرایط ویژه ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

اين نمایندگی شعار «خدمت به برترینها ، افتخار ماست » را سرلوحه كار خود می داند. بدين منـظور بعد از ارائه بيمه، در صورت وقوع حادثه، خود را مكلف مي داند با استفاده از كارشناسان و مشاوران حقوقی مجرب خود، ضمـن پيگيری و اخذ خسـارت از شعبات بیمه سامان ، نسبت به مشتريان خود ادای دين نمايد.

خدمات تکمیلی VIP این نمایندگی شامل : خدمات بیمه تامین اجتماعی اجباری ، خدمات دندانپزشکی تکمیلی ، بیمه تکمیل درمان ، کارت تخفیف ایرانیان و لویالتی بانکی می باشد.

این نمایندگی مفتخر است که با پشتوانه اعتماد شما بزرگان به خدمت مضاعف اصرار و توفیق خدمت گذاری روز افزون به شما و عزیزانتان را سرلوحه کار خویش قرار دهد.

شرکت بیمه سامان به عنوان یکی از بزرگترین بیمه های خصوصی کشور ، مشاوره و ارائه ی خدمات بیمه ای به شما را برای خود بسی مغتنم و مایه افتخار می شمارد.

 
لطفا برای دیدن فیلم بسیار زیبای بیمه سامان *** اینجا ***  کلیک نمایید

 بیمه سامان  نمایندگی صالحی


با عضویت در ستاد ساماندهی کوثر ازخدمات بیمه تامین اجتماعی اجباری و بیمه تکمیل درمان و چندین خدمت ارزشمند بهره مند شوید .

 بیمه سامان  نمایندگی صالحی


با عضویت در شرکت بنیاد سلامت پاسارگاد شما می توانید از خدمات دندانپزشکی تکمیلی  و چندین تخفیف بیمه ای دیگر بهره مند شوید.

 بیمه سامان نمایندگی صالحی


بیمه های مسئولیت مدنی مهندسان ناظر گاز ، مجریان گاز و مجریان گاز در قبال کارکنان بیمه سامان


لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر  *** اینجا *** کلیک نمایید                                               بیمه سامان نمایندگی صالحی